Bestuur en trainers

Bestuur

Frank Crommelinck
frank.crommelinck@telenet.be
0475/26 19 23
Katrien Melotte
katrien-melotte@hotmail.com
0498/62 33 15
Lander Hendrickx
lander_hendrickx@msn.com
0478/53 04 24
Jolien Natkiel
joliennatkiel@gmail.com
0496/76 46 06
Tiziana Langone
langone.tiziana@hotmail.com
0479831476
Nadia Liberati
marioallary@telenet.be
0476/33 09 00
Sonja Thijs
sonja.thijs1@hotmail.com
0491/86 05 82
Niels Vanbuel
niels_vanbuel@hotmail.com
0497038229

Trainers

Katrien Melotte
katrien-melotte@hotmail.com
0498/62 33 15
Lander Hendrickx
lander_hendrickx@msn.com
0478/53 04 24
Rani Ulenaers
ranieke@hotmail.com
0476/07 79 49
Jolien Natkiel
joliennatkiel@gmail.com
0496/76 46 06
Natascha Kelchtermans
natascha_tumbling@msn.com
0478/18 69 73
Simon Leekens
simonleekens98@icloud.com
0494833862
Tijl Degroote
tijld@hotmail.com
0468330877
Daphne Dörge
peggy@ismmol.be
0493/59 08 36
Bronke Pinxten
pinxtenbronke@gmail.com
0470075591
Mike Peeters
katjalijnen@hotmail.com
---
Tibo Van Vlierden
krispa@hotmail.be
0471/19 60 84
Vicky Natkiel
vickynatkiel@gmail.com
0470212073
Lien Dyckmans
lien.dyckmans@hotmail.com
0499324572
Jolien Cornelissen
cornelissen.nouwen@skynet.be
0488/61 06 56
Melanie Bloemen
melaniebloemen@hotmail.com
0478486180
Joyce Natkiel
j.natkiel@gmail.com
0477435268
Niels Vanbuel
niels_vanbuel@hotmail.com
0497038229

Hulptrainers

Tessa Vlemmix
tessavlemmix@hotmail.com
0496130512
Sarina Soors
sarinasoors@gmail.com
0483305896
Lara Degeling
-
Noa Allary
-
Amber Slenders
-
Adriënne Hendriks
-

Informatie - Inschrijvingen

Lid worden?      Informatiefolder   Inschrijvingsformulier   

Sportkamp           Informatiebrief 1 Checklist+Vragenlijst Sportkampbrief 3

Vragen?          Contacteer ons

Volg ons               Facebook

 

© 2018 Jump and Joy | Website door Cmantic